
Teremtés vagy teremtődés? Bizonyos dolgok igénylik az intellektuális, mérnöki ismeret kezelést. Sajnos világunkban eluralkodott az auktorizált értelmi besorolások hierarchikus rendje, ami nem hiba, de nem jól működő rendszer.A pszeudó intellektuelek befolyása olyan gondolkodási karanténokat alakítottak ki-tudatosan és bürokratikusan- amelyek mély káoszba süllyesztik a minőségi gondolkodást.Megoldás az AI, akkor, ha azt olyan algoritmus működteti, amelynek a képeségei rendet képesek vágni ebben a káoszban... Beszéljünk hát komolyan, a teremtés és teremtődés ontológiai szintéziséről, és bízzunk mindent a geometriára ...
